TÜRK

 

Öğrenme yolculuğumuz devam ediyor. Özellikle şimdi, Yaşamın güçleri hakkında daha fazla şey öğrenmemiz önemli.

Çevrimiçi öğretim modüllerini çalıştırmaya devam ediyoruz. Bir sonraki modül, Aralık ayında (6, 20 ve 27) üç Pazar gününden fazla olacak. Bu üç tam gün, eğitim programımız için bir modül olarak sayılacaktır. Her üç veya ayrı güne katılabilirsiniz. Kayıtlar ve diğer tüm bilgiler için, lütfen Türkiye’den kayıtlarda bize yardımcı olmayı teklif eden aslinadonus@gmail.com adresinden Aslı Zeynep Kılıç ile iletişime geçin.

Aralık ayı online seminerleri, eğitimlerine bizimle başlamış olan tüm Türk öğrencilerimize açıktır.

Önümüzdeki yıl da bu çevrimiçi öğrenme fırsatlarını başkalarına da açık olarak sunmaya devam edeceğiz. Bizimle canlı veya çevrimiçi olarak 18 günlük programlara katılanlar, uzun yıllardır farklı ülkelerde sunulan öğretim programımızın diplomasını alacaklar.

MAX DAUSKARDT

Konstelasyon Uygulayıcısı

Max Dauskardt Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avustralya’da öncü uluslararası eğitmenlerden kapsamlı eğitimler almıştır. Max, pek çok yıldır, bireysel seanslar ve konstelasyon atölyeleri yönetmektedir. Avustralya’da çeşitli şehirlerde, Yeni Zelanda, ABD ve Almanya’da konstelasyon atölyeleri yönetmiştir.

Max’ın tarzı, diğer kültürler hakkında birinci elden bilgisi ve çeşitli deneyimleriyle zenginleşmiştir.
Max’ın konstelasyon çalışmasına olan bağlılığı, onun sürekli devam eden kapsamlı eğitimi ve temel uluslararası konstelasyon etkinliklerine katılımı aracılığıyla yansıtılır. Max, ayrıca Avustralya’da olduğu gibi Avrupa’da da başkaları için eğitim fırsatları oluşturmakta vesile olmaktadır.
Max, “Bilen Alan” adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve özellikle Konstelasyon Çalışmasına ilgilerinden dolayı kuantum fiziği olgusunu keşfetmek ile ilgilenmektedir.
2016-2019 Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın başkanlığını yapmıştır.

ALEMKA DAUSKARDT

Alemka, Avrupa ve Avustralya’da Psikoloji dalında yüksek lisans dereceleri olan bir psikologdur. Örgüt psikolojisi, ilişki danışmanlığı, Gestalt terapi ve Sistemik Konstelasyon Çalışmalarında uzmanlık eğitimleri bulunmaktadır. Çalışmalarında, danışanın spesifik ihtiyacına göre birçok farklı teorik çerçeveden faydalanmaktadır. Aile ve organizsyonel sistemlere uygulanan bireysel ve grup terapilerinde, kültürler arası çalışmalarda deneyimlidir.

Sistemik Konstelasyon Çalışmasıyla ilk kez 1995’te tanıştı ve özel ve profesyonel hayatının tüm alanlarında ondan ilham aldı. Alemka, Sistemik Konstelasyon Çalışması’nın kurucusu Bert Hellinger’den ve bu çalışmanın diğer önde gelen uygulayıcıları olan J. Hemming, J. Schneider, G. Weber, A. Mahr G. Baxa, H. ve I. Kutschera Beaumont’tan kapsamlı eğitimler aldı. Yıllardır, bu çalışmayı figürler ile bireyse terapilerde de kullanmaktadır. Eşi Max ile birlikte, bireysel seansların yanında grup çalışmaları kolaylaştırmakta ve eğitimler sunmaktadır.

Alemka’nın Konstelasyon Çalışması için tutkusu, onun kolaylaştırıcılığında, Hellinger’in çalışmalarını Hırvatça’ya çevirmesinde yansıdığı gibi, “The Knowing Field” (Bilen Alan) adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine katkılarında da görülmektedir.
Alemka, Uluslararası Sistemik Konstelasyonlar Birliği olan ISCA üyesidir.
Her modülün sonunda katılım sertifikası ve programın sonunda ISCA kıdemli üyeleri Max ve Alemka Dauskardt tarafından bitirme diploması verilecektir.


Programlar / Çalistaylar / Egitim

………………………………………………………….

Sonraki Atolye

……………..

Fotograf Galerisi